Alloggi Livigno
Offerte Speciali Livigno

Apartamenty w Livigno

na wakacje w samym sercu Alp
Mountain Bait Livigno
Mountain Bait znajduje się w Livigno, miejscowości turystycznej znanej miłośnikom gór. Aktualnie oferuje swoim gościom komfortowo urządzone apartamenty w spokojnym i relaksującym otoczeniu, idealnym na miły pobyt w Livigno.

Mountain Bait, Zakwaterowanie w Livigno wraz ze Strukturami Hotelowymi Mountain River i Mountain Valley, zarządzanymi bezpośrednio przez właścicieli, proponuje apartamenty w Livigno, w gościnnej, rodzinnej atmosferze.

Rodzina Cusini, z wielką przyjemnością przyjmująca swoich Gości, życzy udanego pobytu w Livigno!
Mountain River Livigno
Baita Mountain River, na ulicy Florin 70/A, znajduje się naprzeciwko wyciągu Amerikan (z polem Szkółki Narciarskiej), który łączy się ze Ski Area Carosello 3000. W odległości zaledwie 2 minut na pieszo znajduje się trasa do uprawiania narciarstwa biegowego (pętla o długości 40 km), która latem staje się trasą pieszo-rowerową, przebiegającą przez całe Livigno.
W pobliżu znajdują się restauracje, pizzerie, bary, supermarket duty free i apteka. Naprzeciwko - przystanek autobusowy (bezpłatna usługa shuttle-bus) z połączeniem z Baita Mountain River do centrum miasta.
Appartamento Pozz
Apartament dwupokojowy (37 m2) Comfort.
Apartament na parterze z niezależnym wejściem i własnym ogródkiem. Składa się z pokoju dziennego z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym i wersalką, pokoju dwuosobowego i łazienki z prysznicem.
Apartament Pozz, wyposażony we wszelkie udogodnienia jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających i prywatności.
Usługi apartamentu
Parking, garaż za opłatą, przechowalnia nart, ogród / teren zielony.
Internet Wi-Fi, TV Sat, wersalka, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, czajnik, prysznic i suszarka do włosów.
Pościel i końcowe sprzątanie zawarte w cenie.
Ilość miejsc do spania
Min. 2
Max. 4
Appartamento Spöl
Apartament dwupokojowy (40 m2) Comfort.
Znajduje się na parterze. Apartament Spöl składa się z pokoju dziennego z dobrze wyposażonym i wersalką, pokoju dwuosobowego i łazienki z prysznicem.
Apartament, urządzony w prosty sposób, otoczony jest spokojna, relaksującą atmosferą połączoną z nowoczesnymi, komfortowymi rozwiązaniami.
Usługi apartamentu
Parking, garaż za opłatą, przechowalnia nart, ogród / teren zielony.
Internet Wi-Fi, TV Sat, wersalka, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, czajnik, prysznic i suszarka do włosów.
Pościel i końcowe sprzątanie zawarte w cenie.
Ilość miejsc do spania
Min. 2
Max. 4
Mountain Valley Livigno
Baita Mountain Vally Appartamenti w Livigno usytuowane są w środkowej części ulicy Saroch pod numerem 774. Przed budynkiem znajdują się wyciągi San Rocco i Doss, z połączeniem do Ski Area Carosello 3000. Około 5 minut na pieszo można dojść do trasy do narciarstwa biegowego i rowerowej. Baita Mountain Vally Appartamenti w Livigno znajdują się przy ulicy z licznymi restauracjami, pubami, wypożyczalniami nart i różnego rodzaju sklepami. W odległości 50 m zajdziecie przystanek autobusowy(bezpłatna usługa shuttle-bus).
Appartamento Federia
Apartament trzypokojowy (45 m2) Comfort.
Apartament na pierwszym piętrze składający się z pokoju dziennego z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym i wersalką, dwóch pokoi dwuosobowych i łazienki z wanną /prysznicem.
Jasny i przyjemny, z widokiem na góry w Livigno.
Usługi apartamentu
Parking, przechowalnia nart, ogród / teren zielony.
TV Sat, wersalka, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, czajnik, pralka za opłatą, prysznic, wanna i suszarka do włosów.
Pościel i końcowe sprzątanie zawarte w cenie.
Ilość miejsc do spania
Min. 4
Max. 6
Appartamento Le Mine
Apartament czteropokojowy (70 m2) Comfort.
Apartament a drugim piętrze na dwóch poziomach. Na pierwszym poziomie znajdują się: dobrze wyposażona kuchnia, dwa pokoje dwuosobowe z łazienką z prysznicem. Na drugim poziomie znajduje się dwuosobowy pokój z łazienką z wanną.
Prosty i przyjemny apartament ze wspaniałym widokiem na miasto otoczone naszymi Alpami.
Usługi apartamentu
Parking, przechowalnia nart, ogród / teren zielony.
TV Sat, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, czajnik, pralka za opłatą, prysznic, wanna i suszarka do włosów.
Pościel i końcowe sprzątanie zawarte w cenie.
Ilość miejsc do spania
Min. 5
Max. 7
Last Minute Livigno
Alloggi Livigno
Case Livigno
Baite Livigno
Mountain Bait
Pia Clelia Cusini
Kodeksu podatkowego : CSNPLL58P64E621D
Urodzona w Livigno, 24/09/1958

Miejsca zamieszkania i siedziby podatkowej :
Via Florin, 70/A
23030 Livigno (SO)
Italia

Tel.: +39 0342 997036
Mobile: +39 347 1572801
Livigno Appartamenti
MINIMALNY OKRES POBYTU
Minimalny okres wynajmu to 7 nocy. W przypadku wynajmu poniżej 7 dni, jeśli będzie to zaakceptowane przez zarządzającego, będzie przewidziany dodatek do taryfy do uzgodnienia, dla odzyskania kosztów sprzątania i zmiany pościeli.

CENY
Podane ceny zawierają koszt wody i energi elektrycznej zużycia domowego.

REZERWACJA
W celu rezerwacji konieczne jest wykonanie przelewu bankowego równego 20% ceny za cały pobyt albo przekazem pocztowym oraz wysłanie faxu albo maila z potwierdzeniem wykonanej, sankcji za anulowanie tej samej rezerwacji. Płatność będzie uregulowana gotówka w momencie przyjazdu do mieszkania.

GODZINY PRZYJAZDU I WYJAZDU
Mieszkania dostępne są od godziny 16.00 dnia przyjazdu do godziny 9.00 dnia wyjazdu, jeśli nie jest to inaczej sprecyzowane w momencie rezerwacji.

SPRZĄTANIE I UTRZYMANIE
Zmiana pościeli za każdą zmianą gości. Właściciel zastrzega sobie prawo dostępu do mieszkań, w razie potrzeby wykonania sprzątania albo nagłych prac konserwacyjnych. Obowiązuje zakaz palenia we wszystkich mieszkaniach (Lg 3 / 2003).

DOSTĘP I UŻYTKOWANIE LOKALI
Korzystanie z lokali odbywa się w poszanowaniu obecności innych gości i regulaminu mieszkaniowego.

WYPOWIEDZENIE REZERWACJI
60 dni przed datą przyjazdu nie będzie egzekwowana żadna sankcja; zadatek zostanie oddany w całości, po potrąceniu wydatków przekazu za zwrot. Po tym terminie zadatek zostanie zatrzymany w całości.

ZWIERZĘTA DOMOWE
Zwierzęta mają dostęp do "płaskiej uprzedniego wniosku i zgody właściciela przy rezerwacji. W takim przypadku klient zostanie obciążony sumą należy ustanowić dodatkowe sprzątanie, wraz z saldo.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ KLIENTA
Jeśliby klient albo jego goście spowodowali uszkodzenie mieszkania albo przedmiotów będących w nim, odpowiedzialnym za szkodę będzie klient. W żadnym przypadku nie jest dopuszczalna większa liczba osób niż ustalono w momencie rezerwacji. Właściciel zastrzega sobie prawo odmówienia wstępu, jeśli ten warunek nie byłby przestrzegany.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZARZĄDZAJĄCEGO
W razie gdyby, z powodów niezależnych od woli zarządzającego, zarezerwowany lokal nie byłby dostępny, zarządzający zastrzega sobie prawo wskazania innego mieszkania o tych samych charakterystykach jak wybrane wcześniej.
Livigno Alloggi
Ustawa z dnia. 30.06.2003 n. 196 ma na celu zagwarantowanie używanie danych osobowych zgodnie z prawem, wolnością osobową jak również z poszanowaniem osób fizycznych, ze szczególnym odniesieniem do poufności i tożsamości osobowej.
W myśl artykułu 13 Ustawy 196/2003 Mountain Bait położony w Livigno na ulicy Florin,70/A jest zobowiązany dostarczyć zainteresowanemu podmiotowi sprecyzowanych informacji na temat celu i sposobu zastosowania danych osobowych.

POCHODZENIE DANYCH OSOBOWYCH
Dane osobowe pozyskane bezpośrednio albo z innego źródła w zakresie działania firmy są stosowane w myśl Ustawy 196/2003 i zwyczajowego zastosowania poufności.

CELE ZASTOSOWANIA DANYCH
Dane są użytkowane w zakresie normalnych działań firmy a w szczególności:
 • 1. dla potrzeb wstępnego oszacowania kontraktów
 • 2. do realizacji zobowiązań i wykonania czynności przewidzianych przez zawierane kontrakty
 • 3. do wykonania zobowiązań i realizacji (administracyjnych, fiskalnych, księgowych itp) nałożonych przez obowiązujące prawodawstwo
 • 4. ściśle do danych dotyczących przebiegu czynności ekonomicznych w celach informacji handlowej albo wysyłki materiałów reklamowych, również do sprzedaży bezpośredniej dla realizacji badań rynku albo interaktywnej komunikacji handlowej; sprzedaży korespondencyjnej; oferty towarowej poprzez pocztę mailową; marketing i reklamę również analizę i badania rynku; promocję; zestawienie stopnia satysfakcji klientów
 • 5. do kierowania serwisem wsparcia technicznego odnoszącego się do produktów zkomercjalizowanych
 • 6. do sprawdzania postępu relacji z klientami i dostawcami oraz połączonego z tym ryzyka
 • 7. do kierowania współpracą zewnętrzną
 • 8. do każdego innego wymagania typu operacyjnego albo kierującego.
 • 9. Podanie danych osobowych nie jest konieczne, z wyjątkiem przypadków przewidzianych przez obowiązujące przepisy, ale odrzucenie podania ich może prowadzić do niemożliwości nawiązania kontaktów.

SPOSÓB UŻYWANIA DANYCH
Użytkowanie danych może odbywać się poprzez narzędzia ręczne, automatyczne, informatyczne, elektroniczne dokument administrujące, zapamiętywanie i przekazywanie danych będące w stanie zagwarantować bezpieczeństwo i poufność.
Kategorie podmiotów, którym dane mogą być podawane
Dane mogą być przekazywane do:
 • podmiotów posiadających uprawnienia do dostępu do nich na mocy prawa albo regulaminów;
 • instytucji kredytowych w celu kierowania wpływami i płatnościami, instytucji finansowych, ubezpieczeniowych i kontroli księgowych;
 • podmiotów zewnętrznych, które wykonują funkcję połączoną z wykonywaniem kontraktów (transport, wysyłka, itd.);
 • centrów opracowania danych i serwisów informatycznych;
 • współpracowników albo firm usługowych zewnętrznych;
 • spółek badań marketingowych.

Dane mogą być przekazane za granicę również do krajów spoza Unii Europejskiej.
Prawa, obowiązujące w art. 7 Ustawy 196/2003
Obowiązuje również prawo informacji, kasowania, zmiany, uaktualnienia, uzupełniania albo sprzeciwu w stosunku do własnych danych oraz inne prawa przewidziane przez art. 7 Ustawy 196/2003.